Kolejna akcja „JEDŹ BEZPIECZNIE NA WAKACJE” zakończona sukcesem!

30 czerwca przeprowadziliśmy kolejną akcję „Jedź bezpiecznie na wakacje”! W tym roku podczas V - jubileuszowej edycji „Drzwi  Otwartych” Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów Unimetal sprawdzono stan techniczny blisko 110 samochodów.

Właściciele samochodów docenili fakt, że przed wakacjami mogą skorzystać z okazji, by bezpłatnie sprawdzić pojazd w zakresie: zbieżności kół, stanu układu zawieszenia, sprawności hamulców oraz ustawienia świateł.

Diagności, wykonując prewencyjnie badania techniczne pojazdów, starali się uświadomić kierowcom jak ważny jest każdy szczegół. Naszym pracownikom OSKP zależy na tym aby przekonać kierowców, że dodatkowe przeglądy samochodów to konieczność. Wszyscy zdajemy sobie sprawę ze stanu naszych dróg, a co za tym idzie musimy być świadomi, że w takich warunkach elementy m.in. zawieszenia czy hamulców w naszych samochodach szybciej się zużywają.

Wszyscy, którzy przyjechali sprawdzić stan swojego samochodu i prawidłowo wypełnili kupon brali udział w losowaniu nagród w ramach akcji „Jedź bezpiecznie na wakacje”. Główną nagrodą był bezpłatny, kompleksowy przegląd techniczny oraz nagrody pocieszenia, m.in. gaśnice, apteczki i linki holownicze.
Najbardziej emocjonującą atrakcją tegorocznej edycji był finał całorocznego konkursu „Dbamy o Twoje bezpieczeństwo”. Każdy, kto w ciągu minionego roku dokonał przeglądu rejestracyjnego w OSKP Unimetal i odpowiedział prawidłowo na pytania konkursowe, brał udział w losowaniu nagrody głównej – skutera! 

Szczęśliwym posiadaczem jednośladu został Pan Karol Pająk ze Złotowa, który o wygranej dowiedział się telefonicznie, a już we wtorek, tj. 5 lipca 2012r. odebrał wspomnianą nagrodę.

Organizując akcję „Jedź bezpiecznie na wakacje” nie zapominiano także o najmłodszych. Specjalnie dla dzieci zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem: „Super Diagnosta”. Na wszystkie dzieci czekały liczne nagrody i upominki. Ponadto dzieci świetnie bawiły się podczas malowania twarzy czy skacząc na zamku dmuchanym.

„Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi.”