Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w kalendarzu targowym firmy UNIMETAL. Na samym wstępie dziękujemy wszystkim zwiedzającym, obecnym i przyszłym Klientom za zainteresowanie i wspólne dyskusje.

W ciągu ostatnich dwóch lat (od poprzednich targów) bardzo dużo się wydarzyło w naszej firmie. Postawiliśmy na dalszy rozwój technologiczny naszych linii diagnostycznych. Rozwinęliśmy eksport  i zaznaczyliśmy swoją obecność na rynkach światowych (eksportujemy do wielu krajów Europy, Afryki i Azji). Byliśmy też wystawcami najważniejszych targów branżowych na świecie (Frankfurt, Bolonia, Moskwa, Istambuł, Bukareszt, Budapeszt, Göteborg). Jednocześnie podjęliśmy współpracę w zakresie rozwoju z innymi czołowymi producentami sprzętu diagnostycznego, którego do tej pory nie produkowaliśmy.

Dlatego tegoroczna edycja była dla nas szczególna, gdyż mieliśmy przyjemność zaprezentować szereg nowości z naszej oferty.
Linia diagnostyczna Quantum, jako pierwsza w Polsce, otrzymała Złoty Medal MTP już w 2011 roku. Zgodnie z naszą przyjętą dewizą „bo liczy się technologia” poszliśmy znacznie dalej.

Podczas tegorocznej edycji zaskoczyliśmy wszystkich debiutem najnowszej serii Quantum GALAXY. Nie ograniczyliśmy się jedynie do perfekcyjnie dopracowanego projektu szafki sterującej, lecz przede wszystkim zaimplementowaliśmy tu szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych czyniących Quantum GALAXY obiektem prawdziwego pożądania diagnostów i właścicieli stacji. Bez obaw i z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że jest to najnowocześniejszy produkt na rynku! W GALAXY zastosowaliśmy nasz nowy sterownik mikroprocesorowy PLC Quantum z komunikacją LAN, zachowując możliwości komunikacji po USB i RS, pamięć FRAM przechowującą dane kalibracyjne, sterowanie po magistrali CAN, zdalną diagnostykę online, bezprzewodowe połączenia z repetytorami oraz zapewniliśmy możliwość obsługi z tableta, a nawet smart phone’a.

Na podstawie Państwa opinii możemy stwierdzić, że był to rzeczywiście UDANY DEBIUT! 
Ciekawym i częstym tematem rozmów okazał się również najnowszy program Quantum3 rejestrujący wyniki badań z linii diagnostycznej i innych urządzeń stanowiących wyposażenie SKP, kompatybilnych z naszym programem. 
Spośród urządzeń zintegrowanych z Quantum i Quantum GALAXY zaprezentowaliśmy również czytnik UNI-EOBD informacji diagnostycznych EOBD/OBDII (certyfikat ITS) oraz analizator spalin i dymomierz w wersji „UNIMETAL by TEXA” - przygotowane wspólnie z firmą TEXA specjalnie na potrzeby Quantum GALAXY.

Ponadto zaskoczyliśmy naszych Klientów ciekawą ofertą dla warsztatów samochodowych. Prezentując na „Żywym warsztacie” nowość w naszej ofercie – mobilne kolumny podnoszące do pojazdów dostawczych i ciężarowych, zapewniliśmy Zwiedzającym nie lada atrakcję. Możliwość zaprezentowania ich „w pracy” zdecydowanie uatrakcyjniła ekspozycję.

Na naszym stoisku można było również osobiście zapoznać się z precyzją i solidnością wykonania diagnostycznego podnośnika nożycowego przeznaczonego zarówno dla stacji kontroli pojazdów, jak również warsztatów i serwisów samochodowych.
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za możliwość spotkania się i zaprezentowania naszej oferty, pomysłów i ich realizacji. Spotkanie z Państwem na targach to, jak zawsze, bardzo miłe i konstruktywne doświadczenie. Już dziś zapraszamy na nasze stoisko podczas TTM w 2016 roku!

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Warto pamiętać, że UNIMETAL, oprócz produktów na światowym poziomie, w dobie zmieniających się kursów i niestabilnej sytuacji ekonomicznej, gwarantuje niezmienne ceny i stałe wsparcie techniczne serwisu.