4 lipca odbyła się już VIII edycja akcji „Jedź bezpiecznie na wakacje”, organizowana w ramach „Drzwi Otwartych” naszego Centrum Motoryzacyjnego Unimetal w Złotowie.

W tym roku po raz pierwszy dodatkowo każdy mógł sprawdzić „Ślad ekologiczny swojego samochodu”.  Do dyspozycji klientów oddaliśmy nie tylko diagnostów z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, ale także wyspecjalizowanych mechaników z naszego warsztatu, którzy sprawdzali m.in. emisję spalin oraz poziom hałasu zewnętrznego pojazdu.

Blisko 100 właścicieli samochodów skorzystało z okazji, by przed wakacjami bezpłatnie sprawdzić stan techniczny pojazdu w zakresie: zbieżności kół, stanu układu zawieszenia, sprawności hamulców oraz ustawienia świateł.

Podczas tegorocznej edycji miała swój finał kolejna edycja konkursu „Dbamy o Twoje bezpieczeństwo”. Każdy, kto w ciągu minionego roku dokonał przeglądu rejestracyjnego w OSKP Unimetal i odpowiedział prawidłowo na pytania konkursowe, brał udział w losowaniu nagrody głównej– skutera! Szczęśliwym posiadaczem jednośladu został Pan Paweł Smulski z Trzcianki, który o wygranej dowiedział się telefonicznie.

Ponadto rozlosowano nagrody dodatkowe, m.in. kupony na ustawienie geometrii kół, obsługę klimatyzacji, kupon na bezpłatny, kompleksowy przegląd techniczny, gaśnice, trójkąty ostrzegawcze i wiele innych.

Podczas „Drzwi Otwartych” OSKP Unimetal nie zapomniano także o najmłodszych. Specjalnie dla dzieci zorganizowano konkursy zręcznościowe i plastyczne pod hasłem: „65 lat firmy Unimetal”.

Dodatkowo odwiedzający nasze Centrum Motoryzacyjne mogli w tym dniu, dzięki profesjonalnym alkogoglom,  sprawdzić jak widzimy świat po spożyciu alkoholu oraz uczestniczyć w pokazie aut służb policji i straży pożarnej.

„Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi.”

Pracownicy Unimetal Sp. z o.o.