SERWIS NA CZAS

Z firmą UNIMETAL znamy się już od kilkudziesięciu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy. Przez te wszystkie lata firma zawsze podchodziła do nas z profesjonalizmem i życzliwością. Sprzęt świetnie sprawdza się w warunkach intensywnego użytkowania na SKP 
i w zajezdni autobusowej. A serwis pojawia się na czas i zawsze fachowo przygotowuje urządzenia do dalszej pracy. Ostatnio z przyjemnością obserwujemy imponujący rozwój firmy, która staje się znaną na świecie marką. Właśnie wspólnie realizujemy kolejną  inwestycję.

 
                                                                                                                                                                                                                        Zbigniew Adamski, MZA Warszawa

TECHNOLOGIA I DESIGN NA MIARĘ CZASU
 
Dla mnie marka UNIMETAL to nie tylko jakość, to także design i technologia. Firma idzie z duchem czasu, a nawet znacznie go wyprzedza. Zaproponowała ciekawy design urządzeń dopasowany do nowoczesnych koncepcji budynków SKP. Program jest czytelny, zrozumiały i łatwy w obsłudze, a samo badanie zajmuje bardzo mało czasu. Sterowanie sprzętem przy użyciu tableta i telefonu razem z technologią Ethernet to po prostu nowa era na SKP.
 
                                                                                                                                                                                                                                                           Artur Gosz, Dobrcz

 Z DORADCĄ ODBIÓR STACJI BEZ UWAG

Jestem diagnostą i pracowałem na liniach różnych producentów. Na sprzęcie UNIMETAL pracuję od 3 lat. Jako główny diagnosta, przy wymianie sprzętu bardzo obstawałem za wyborem tej ścieżki ze względu na opinię kolegów z branży oraz dobrą ofertę. Dzięki doradcom technicznym UNIMETALu fundamenty przygotowaliśmy szybko i bezstresowo. Urządzenia działają niezawodnie. Obecnie planujemy rozbudowę stacji i na pewno skorzystamy ze sprawdzonych rozwiązań polskiego producenta. Odpowiada mi również podejście firmy do klienta i ludzie, którzy tam pracują. Mam pełne zaufanie do doradcy.

 
                                                                                                                                                                                                                                Wojciech Moczulski, Kosów Lacki

 

SPRAWDZONY PARTNER NA LATA
 
Kiedy wybierałem wyposażenie na moje SKP nie miałem doświadczenia w tej branży i rozważałem oferty wielu firm. Wybrałem UNIMETAL ze względu na jasną i konkretną ofertę oraz sensowne koszty serwisu (a bardzo mi na tym zależało). Dziś po długoletniej i bezawaryjnej pracy sprzętu na kilku stacjach, widzę, że mój wybór okazał się trafiony. Dzięki umowom serwisowym mam aktualizacje oprogramowania w cenie przeglądów. Koszty serwisu nie zwiększają się, a ostatni postęp w zaawansowaniu technicznym sprzętu robi naprawdę wrażenie.
 
 
                                                                                                                                                                                                                                       Andrzej Perkowski, Skulsk