W dniach 11-16 września 2012 roku we Frankfurcie nad Menem odbyły się kolejne targi Automechanika - największe na świecie targi techniki motoryzacyjnej  z  liczbą ponad 4.470 wystawców i około 154.000 branżystów ze 168 krajów, w tym licznie reprezentowana grupa z Polski.

Na Automechanice we Frankfurcie wystawialiśmy się pierwszy raz. Jako polski lider w produkcji urządzeń diagnostycznych dla stacji kontroli pojazdów na stoisku prezentowaliśmy linię diagnostyczną z serii Uniline Quantum. Ogromnym zaskoczeniem dla zwiedzających był pokaz naszego najnowszego oprogramowania Quantum3.

Bogata szata graficzna i fantastycznie dopracowany intuicyjny interfejs zwracały uwagę najbardziej wymagających klientów z branży. Ponadto można było zapoznać się z ostatnimi nowościami naszej produkcji: testerem złącza pojazd – przyczepa DZP-1b wraz z symulatorem oraz urządzeniem do wymuszania kontrolowanego nacisku na mechanizm sterowania hamulcem przyczepy typu BTT-500, na które firma uzyskała Certyfikat Instytutu Transportu Samochodowego.

 Nasi doradcy techniczno-handlowi udzielali fachowych porad z zakresu wyposażenia stacji kontroli pojazdów i warsztatów.

Zaprezentowana oferta cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród fachowców. My sami jesteśmy bardzo zadowoleni z wzięcia udziału w tak prestiżowych targach. Nie wątpliwie cieszy fakt, że przez cały tydzień podjęliśmy wiele rzeczowych rozmów.

Europejski rynek daje wiele możliwości, a wzięcie udziału w Automechanika pokazało, że urządzenia fiemy Unimetal mogą otwarcie konkurować jakością z produktami zagranicznymi, wykorzystując jednocześnie przewagę cenową.

Kolejny raz udowodniliśmy, że bezustannie unowocześniamy technologie, ustalmy konkurencyjne ceny i dbamy o każdy szczegół. Warto zaznaczyć, że produkty Unimetal’u są w 100% produkowane w Polsce.

Automechanika Frankfurt 2012