Szanowni Państwo,

Targi Automechanika Frankfurt 2014 za nami. W tym roku firma UNIMETAL miała stoisko w prestiżowej hali numer 8. Ogromne wrażenie na zwiedzających zrobiła ścieżka diagnostyczna Uniline Quantum GALAXY. Prawdziwe i szczere uznanie wzbudzała jakość wykonania urządzeń, innowacyjność mikroprocesorowego sterownika Quantum3, funkcjonalny i przemyślany program komputerowy oraz nowoczesny design całej linii, w tym konsoli sterującej GALAXY.

 Z entuzjazmem przyjmowano przeznaczoną na mobilne urządzenia z systemem Android (smartfony i tablety) aplikację Quantum Terminal, która służy do bezprzewodowej obsługi wszystkich linii produkowanych przez UNIMETAL.

Z satysfakcją możemy poinformować Państwa, że targi przerosły nasze oczekiwania. Mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku zarówno obecnych zagranicznych dystrybutorów naszych produktów oraz kontrahentów jak również zainteresowanych dystrybucją Uniline Quantum przedstawicieli innych firm z całego świata (z niemal całej Europy, Ameryki, Azji i Afryki, a nawet Australii). Daje to uzasadnione nadzieje na kontynuację wzrostu i motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy.

Korzystając z okazji pragniemy podziękować za odwiedziny naszym polskim klientom. To właśnie dzięki grupie naszych rodzimych odbiorców możliwy jest bezpośredni kontakt z użytkownikami naszych linii diagnostycznych, co jest kluczowe w tworzeniu funkcjonalnych i przyjaznych dla użytkownika urządzeń, a w konsekwencji dla rozwoju naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktów z naszą firmą.

Zespół UNIMETAL

Fotorelacja