Z dumą informujemy, że na tegorocznych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu dwa produkty firmy UNIMETAL otrzymały Złote Medale MTP 2016.

Linia diagnostyczna UNILINE QUANTUM już drugi raz została wyróżniona Złotym Medalem MTP! 

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

UNILINE QUANTUM należy do najnowocześniejszych ścieżek diagnostycznych na świecie. Jest przeznaczona do badań technicznych pojazdów samochodowych w stacjach kontroli pojazdów i serwisach.

Oparty o najnowsze technologie sprzęt został zaprojektowany z myślą o przyszłości

UNILINE QUANTUM zawiera szereg innowacyjnych rozwiązań, których efektem jest:

integracja wielu urządzeń w jednej linii i zbiorczy raport z całej ścieżki wraz ze zdjęciem badanego pojazdu (przy zastosowaniu kamery),

krótki czas badania pojazdów na linii diagnostycznej, dzięki prostemu i niezawodnemu pilotowi oraz  intuicyjnemu i dopracowanemu w szczegółach programowi,

- sterowanie i komunikacja z użyciem urządzeń mobilnych (np. tabletów i smartphone’ów),

ciągłość pracy i bezpieczeństwo danych uzyskane dzięki systemowi archiwizowania i zastosowaniu modułu FRAM,

diagnostyka online, nie tylko na poziomie oprogramowania i komputera, ale również na poziomie sterownika mikroprocesorowego oraz konkretnych modułów elektronicznych i mechanicznych.

Więcej na temat najnowszych rozwiązań w UNILINE QUANTUM, dowiecie się Państwo na naszym stoisku nr 11 w pawilonie 7A oraz na „Żywym Warsztacie”.

Zapraszamy!